10 lut 2021

KRZYCZMY GŁOŚNO!!!

 Krzyczmy głośno! Bardzo głośno! Bo niedługo zostanie nam już tylko krzyk!!!

33 komentarze:

 1. Krzyczę !! Zachęcam dziś wszystkich do zakupu papierowych wydań gazet. Wspierajmy prasę wolną . A opresyjny rząd - złoczyńcy . *********** po dwakroć ! azalia

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak! Tak! Po stokroć TAK! Wspierajmy wolną prasę! Azalio! Dołączam do hasła z gwiazdkami!

  OdpowiedzUsuń
 3. Matyldo, słów brak na określenie tego co się dzieje, pozostają gwiazdki... ***** *** !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu! Marsze nie działały, gwiazdki nie działają... Zastanawiam się, co wreszcie może zadziałać... :((

   Usuń
 4. A moze tak dobrze by było wcześniej pomyśleć wcześniej zauważyć, ze ten proces zawłaszczania społeczeństwem, wzięcia go za mordę, trwał od samego początku i trwa dalej, a co gorsza wzmaga się.
  Tym co pisali "uważajcie"powiadano /pisano.
  Oj tam oj tam dajmy im porządzić ,wszystkich nas nie pozamykają ,nie obrażaj tych z PIS, wszak oni chcą dobrze itp itd.
  Nawet przytaczane słowa niemieckiego pastora, budziły oburzenie ,symetrystow.
  Ile można tłumaczyć jak wygląda 'zawłaszczenie kropelkowe" czy "metoda gotowania żaby"
  Teraz krzyk, gdy woda doszła do samych ust i zaczynamy stać na paluszkach,bo nikomu wcześniej nie chciało się, a to oczyścić przydomowe rowy, a to wyciągnąć zatory z okolicznych strumieni
  Teraz wszyscy na własnej skórze przekonają się jak wygląda NASZE "staroświeckie"
  "Madr Polak po szkodzie"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesiek, od poczatku wieszczylam, to mnie zakrzykiwano, ze wreszcie jakas partia, ktora pomaga rodzinom wielodzietnym, ze czego ja chce, nie bedzie tak zle i zeby nie straszyc pisem, bo to smieszne. A kazdy uwazny obserwator wiedzial, ze Kaczynski nie popelni po raz drugi bledu z 2007 roku, on zreszta od poczatku podkreslal, ze raz zdobytej wladzy nie odda nigdy. Wie dobrze, ze oddanie wladzy rowna sie dla niego wiezieniem. Teraz pojdzie po bandzie, jemu jest wszystko jedno, ile ofiar zostawi na swojej drodze. Po nim chocby potop!

   Usuń
  2. Tu nie trzeba było wieszczyc!
   Wystarczyło byc dobrym obserwatorem no i trochę choć, znać życie.
   Widzieli co wyprawiali za pierwszych rządów.Widzieli i słyszeli jak traktował "prawo"szeryf Ziobro,jak je naginał, do własnych prywatnych celów
   Miał wyroki Kamiński Wasik i inni, ze przekraczali prawo.Były poważne zastrzeżenia do Macierewicza .Itp widoczne to wszystko było,jak na dłoni
   .No i co ? Jajco!!
   Pozwolili sobie wmówić, ze ich to nie będzie dotyczyć, ze im do d..się nie dobiorą.
   I dali im władzę
   Dziś płacz nad rozlanym mlekiem "Bo "nie o take nam szło"
   A o jaką frajerzy wam szło, z takim ludźmi przy sterze?
   Goralom /znajomym/ co sie buntują i nowe powstanie chochołowskie,myślą szykować, śpiewam dziś, jak oni, na cale gardło
   "Góralu wcale mi cię nie zal"
   Zawsze miałeś przekonanie żeś cwańszy ! Cepra w pole wyprowadzisz,swoją udawaną pobożnością,udawanym patriotyzmem i wybujałym honorem.Wystarczyło ze ci"podbito bębenek" toś rozum stracił i wybierałeś licznie i masowo.Bo ci proboszcz, co się obwołał następcą Jezusa, tez wskazał I tworzyłeś "bastion" Głosując.
   Dzis masz czegoś chciał !! I przedsmak, braku teleranka.Bo gdyby co, bądź przekonany ze i telefonii komórkowej tez chwilowo zabraknie.A Internecie nie ma co wspomnieć Joz go chcą nadzorować.

   Usuń
  3. Wiesiek:
   Nie wiem, czy jesteś świadom, że od czasu założenia tego bloga /jeszcze na Bloxie, pewnie 13, 14 lat temu/ tłukę niemal bez przerwy o szkodnictwie pisu, bywałam niemal na każdym protestacyjnym marszu- od pierwszego protestu pod TK... I co??!! I gwiazdki! Kto będzie czytał, kto będzie słuchał?!...szkoda gadać! Co jeszcze mogę zrobić? znowu gwiazdki!!!
   A wierszyk też przytaczałam - wielokrotnie... :(((

   Anna Maria P.:
   Kaczyński nawet się specjalnie nie krył ze swymi zamiarami. Wiedział komu i kiedy zacząć słodzić i lud go pokochał. Mało: kocha go do dziś. Jest na to jakaś odtrutka?...zaczynam wątpić! :(

   Usuń
  4. Alez jestem świadom ! Ja tez "bębniłem" gdzie indziej
   Moze tak złośliwi,e tym co się szczególnie 'solidaryzują" co płaczą, warto przytoczyć ich poprzednie wypowiedzi.Ku pamięci!Odświeżyć.

   Usuń
 5. Teraz dopiero nas obudzono???!!! Tak jakby wcześniej wszyscy wyparli taki właśnie scenariusz! Nie chciałabym wieszczyć, ale chyba nam właśnie pisiory udowodnili, że po ciemku można kombinować, bo opozycja póki co szuka kilku głosów do zagospodarowania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam sporo żalu do prasy, bo o demokracji do dziś się mówiło, choć nawet szkielet z niej nie ocalał. Teraz larum, bo topór nad głową!!
   Ale może lepiej późno niż wcale?... :((

   Usuń
 6. Kur ...zapiał . Wkurzona jestem . Na maxa .Azalia . Obajtkowe gazety - też juz czarne. Hm azalia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba że dla niepoznaki, bo im zdechnąć raczej nie dadzą / chyba że po wyborach, jak przestaną być potrzebne.../

   Usuń
 7. Z całych sił popieram tę akcję. Myślę, że najprostszym sposobem uświadomienia Polakom, co mają, jest odebranie im tego. Prywatnie uważam, że gdyby Tusk zrobił "Tydzień imienia koalicji PiS-LPR-Samoobrona", dopiero wtedy by im przeszła "Polska w ruinie" i PiSowska propaganda. Tydzień by polegał na wyłączeniu z użytku wszelkich obiektów publicznych powstałych w ciągu 8 lat koalicji PO-PSL tak, by wrócić do stanu z czasów rządów braci Kaczyńskich, przede wszystkim autostrad, lotnisk, firm ściągniętych do Polski dzięki nowej infrastrukturze, nowoczesnych terminali i magazynów, czy hurtowni, obwodnic miast.... Niestety, przeciętny Polak nie dość, że mu się wydaje, że mu się należy, to jeszcze bardzo szybko mu się zdaje, że to on zrobił (nawet jak by bezrobotnym).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto to wyłączy?? Nominaci dobrej zmiany ??
   Głupi lokal gastronomiczny co to ośmielił się pracować natychmiast na głowie ma funkcjonariuszy Policji,Sanepidu i Straży Pożarnej.I wszyscy wale jare z klauzula "natychmiastowej ściągalności"i to przez komornika.Kto podskoczy
   Setki stało gdy im "ta z broszką" do znudzenia powtarzała "Przez 8 ostatnich lat "i "Polska w ruinie" i nikt nawet mały dzieciak nie powiedział "król jest nagi" bo na powiedzenie "Co tez pani pierxxxx" nie było ani jednego odważnego.
   I udawaliśmy ze to oni w pierwszych dniach już maja/wypracowali/ takie środki gdy siewali do spiżarni pozostawionej przez poprzedników.
   Ide o zakład, ze to będzie kiedyś taki samym tabu jak "szmalcownictwo" czy "szaber"

   Usuń
  2. Woland:
   Akcja niewątpliwie ważna i potrzebna. Jaki będzie odzew, trudno przewidzieć. Pis już pokazał, że jest odporny na protesty, więc przyznam , że i z tym protestem wielkich nadziei nie wiążę, choć popieram, bo milczeć nie wolno!

   Usuń
 8. Straszna jest nasza bezsilność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie wszystko stracone, choć wiele już do stracenia nie zostało, ale zawsze... jakaś odrobina nadziei się tli...

   Usuń
 9. Już gorzej być nie może.Ten wzorek jest na blogu Reanja1@blogspot.com , zresztą u mnie jest ten link.Wzor nazywa się Mech, bardzo prosty

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze mogą "porządek" w internecie zrobić, powołać cenzurę, przewietrzyć więzienia... całkiem spor możliwości! ;(

  Dziękuję, sprawdzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziś weszłam na TVP info po to tylko, by zrobić zdjęcia komentarzy na pasku!
  Jak tym ludziom nie wstyd?

  OdpowiedzUsuń
 12. Będziemy też gwizdać na TVP i PiS : dziś od 19.30 -20.00 w Wa-wie . azalia

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie przyjadę! Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 14. Mimo wszystko - poparcie dla partii rządzącej raczej nie spadnie (to jest fenomen, którego po wyroku TK nie jestem w stanie pojąć).

  OdpowiedzUsuń
 15. Przypuszczam, że to jest ten najtwardszy elektorat, który bity, upokarzany i- nagradzany- nie rozumie, ale kocha! :(

  OdpowiedzUsuń
 16. Gdybym był złośliwy Drogie Panie to przytoczyłbym tu szereg /Waszych/ wypowiedzi negatywnych na temat reklam.polityków i redaktorów, co to dają się wygadać i nie protestują.
  A i to ze niektórzy z 'aktorów"grających w reklamie wypadają Wam z lodówki.itp itd.Pamiętacie czy przytoczyć?
  I dobry rzad i "władza ludowa"po przeczytaniu, wysłuchała, swego suwerena!!
  Postanowiła temu zaradzić, jak potrafiła i jak mogla, czyli robiąc kalkę z "wzorca węgierskiego"
  Waląc podatkiem ,tfu "danina solidarnościową"/jak to pięknie brzmi/w te media, które nas tak denerwują,ze nas krew zalewa.
  I już nikt nam nie wyskoczy z lodówki, bo nie będzie reklam, głupich, mądrych i nijakich.
  A redaktorzy wreszcie nie będą przerywać jedynych słusznych i prawdziwych wypowiedzi.Jednakowych we wszystkich stacjach.
  I nie będzie piasku w tryby ,kamienia w szprychy i oczernianie tych jedynych co to dla nas poświęcają się w rządzie,pracując w wiekszosci społecznie, bo za male pieniądze.
  Nikt nie będzie wytykał jakich respiratorów czy maseczek nietrafnie kupionych, bo jak powiada O Tadeusz
  "Kto z nas jest bez grzechu"i będzie tak powtarzał obdarzany łaska i dotacjami rządowymi tak długo aż zrozumiemy iż on nas kocha.
  Zaiste polityka naszej partii słuszną jest!
  Gdybym byl złośliwy,to bym tak napisał, a nie jestem, no i nie bał tej co to BBM się podpisuje i zaraz ustawi mnie do pionu.Grożąc relegowaniem z klasy.
  Ach, co to i jak się człek nabiedzi natrudzi, by żyć w tej już szczątkowej demokracji.

  OdpowiedzUsuń
 17. Wiesz co, Wieśku? Powiem Ci tak: dopóki mnie tylko depczesz po odciskach, to "pies z Tobą tańcował na Saskiej Kępie"- jak powiadała onegdaj moja babcia. Wielu rzeczy w życiu doświadczyłam, zniosę i to. Najwyżej nie odpowiem na Twoje zaczepki. Hulaj do woli, dopóki Ci się wątroba z żółci nie oczyści. Co prawda uczono mnie, żeby być grzecznym na cudzym podwórku, ale być może inne nauki pobierałeś i trudno Cię za to winić. BBM nie musisz się obawiać- zadeklarowała, że jesteś na jej blogu takim samym gościem jak wszyscy inni a ona stara się słowa dotrzymywać.
  Ale wszystko ma swoje granice i jeżeli będziesz nieprzyjemny dla innych gości, będę zmuszona likwidować taki komentarz. To tytułem wstępu, bo przyznam, że Twój komentarz znowu mnie nieco rozsierdził.
  Łączenie mojej/naszej krytyki takich czy innych reklam czy osób w nich występujących z wysłuchaniem przez władzę swego suwerena jest zwykłym nadużyciem, mającym na celu jedynie przywalenie gospodyni bądź jej gościom. I co? zadowolony jesteś z siebie? lepiej Ci? To niech Ci idzie na zdrowie! Ale na przyszłość jednak się trochę pilnuj, bo- aczkolwiek jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem- mogę stracić cierpliwość.
  Życzę dobrego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 18. Oj tam zaraz przywalaniem !Zaraz obraza ! I nie zrozumiałaś przesłania!!"
  Pomyśl ze ci z TVP PIS zbierają takie kwiatki podając je potem na rożnych konferencjach jako przyczynek do zmian.
  Pan w taksówce,spotkana pani,czy nadesłany list.
  Takie to w czas pandemii w przerwach od "tańcowania z psem"nadeszły rozmyślenia,po wysłuchaniu TVP gdy na innych ekranach czarno było.
  "Łączenie mojej/naszej krytyki takich czy innych reklam czy osób w nich występujących z wysłuchaniem przez władzę swego suwerena jest zwykłym nadużyciem"
  Ze głupie? No jak nie, jak tak !! Jak mawiał Kiepski
  A ci z TVP jednak potrafili to połączyć i dać temu publiczny wyraz.
  Musiałem wiec odreagować.No i wyszło jak u Najsztuba"Prawda nas zaboli"
  "Twój komentarz znowu mnie nieco rozsierdził"
  Sadze, ze to zwyczajna adrenalina, która tez jest do życia potrzebna.
  Podziwiam tez Twoja "rewolucyjna czujność" i energię, bo ci ktorych to dotyczyło pozostali w cieniu.
  I czy naprawdę warto być,dziś, grzecznym na cudzym podwórku.
  Moja Babcia powiadała kiedyś"Pokorne ciele dwie krowy ssie"
  Na pokorne wysyłane sa zastępy z gazem i żelaznymi pałami.Tej się złamie rękę, te pobije a resztę rozwiezie "na Sasaka Kępę" Z pokornymi "psy tańcują"
  Pozdrawiam cieplutko mając nadzieje, iż wzburzona adrenalinę zamieniłaś nie tylko na tę odpowiedz.
  I niech cie corono omijają,bo szczepienia jak widać odsuwają nam, na lata świetlne.

  OdpowiedzUsuń
 19. Bez komentarza. Zmęczona jestem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek
   Rozsierdzenie jak widać jest meczące i należy je dawkować Co i je czynię, dając mu upust.Madrze,głupio ale jakoś tak.Pomaga.

   Usuń
 20. Każdy z wkur...radzi sobie jak może . Wiesiek ma klimat na wyzlośliwianie sie . Ja , co mam migrenę zaraz jak w jednym zdaniu ktoś powie kurw..i ..uj , wczoraj rzucałam mięsem jak wykwalifikowany rzeźnik . Dziś tez rzucam . I boję się , że mi tak zostanie . Najważniejsze , że wszyscy tu mamy świadomość , nie jestesmy nie w jednej czarnej dup..., a w pieciu czarnych dup...( nie ubliżając nic a nic afroamerykanom czy mieszkańcom Afryki. Azalia

  OdpowiedzUsuń
 21. Krótko mówiąc- każdy orze jak może , obywatelu redaktorze!;(
  Ja też, Azalio, całkowicie uodporniłam się na gwiazdkowanie. Trzymaj się, Azalio! Musimy to przetrwać. I przetrwamy! :)

  OdpowiedzUsuń