3 maj 2019

Cisza aż dzwoni

Wreszcie pada!
Ważna jest każda kropla, bo sucho, że strach.

W domu cisza. Psi "kilkudniowy wychowanek" wrócił już do swojej pani. Z jednej strony ulga, bo zabawy z piłeczką i ogródkowe szaleństwa to dla starszej pani jednak pewien wysiłek, z drugiej... trochę brak czarnego łebka na moich kolanach, lekkiego chwytania zębami do pobudzenia aktywności czy podawania łapy, aby zasłużyć na nagrodę...

Coś mi szwankuje w telefonie... może  po prostu "złej tanecznicy"?... bardzo możliwe, bo nadal internetowo czuję się sprawna inaczej.


Ale i tak nie jest źle- jakoś ostatecznie daję radę.
Ostatnio straciłam cierpliwość do moich dwóch MP3. No fakt, że oba były stareńkie i mocno wyeksploatowane a ten niby nowszy od początku był felerny, ale nie reklamowałam i jakoś z nim walczyłam przez kilka lat- tyle że teraz zaczął już fikać ponad miarę.
Kupiłam kolejny odtwarzacz. Najstarszy poszedł na złom, ten nieco nowszy jeszcze jest w odwodzie a ja uczę się od początku na nowym nabytku.
Wszystko byłoby fajnie, gdyby udało się go przeprogramować z angielskiego na polski, ale niestety- wszelkie informacje- English!!
Niektóre  są na tyle znane, że się chwyta, ale niektóre... brrr! A jest tych możliwości od metra i ciut, ciut!- nie do zapamiętania.

Ciekawe, dlaczego producenci mają w tzw. głębokim poważaniu starsze pokolenie, skoro ono mogłoby całkiem pokaźnie zasilić sprzedaż produktów. Wystarczyłoby uprościć obsługę a informacje dać w rodzimym języku.
Ale komu by tam na staruszkach zależało? Niech oglądają telewizję! Po co mają słuchać książek czy muzyki?...
No, dobra. To idę oglądać telewizję- dziś 3 maja, będzie się działo.

 

12 komentarzy:

 1. Dzieje sie. Tusk przemawiał w UW podczas parady i narobiło się 🙃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, tak!! Oglądałam transmisję z wykładu jak zaczarowana. Powiew Europy i inteligencji. Znowu świeży dopływ wiary, że może być inaczej, lepiej... :)

   Usuń
 2. Dokładnie, nie mieliśmy w szkole informatyki a o istnieniu laptopa i komputera nie wiedziałam, my od niedzieli będziemy sami.Deszcz był,napełnił nam beczki, potem 2 dni slonecznie ale chłodno a dzisiaj siąpi caly dzien i chłodno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świat techniki tak gna do przodu, że nie sposób dogonić. ;(
   A deszczu zazdroszczę- mimo chłodu, bo u nas troszkę popadało- i znowu nic! :((

   Usuń
 3. Instrukcja powinna byc dostepna w internecie - wpisz "instrukcja + nazwa mp3 pl"; jesli nawet będzie tylko po angielsku, to przegladarka chrome przetłumaczy automatycznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta główna instrukcja- co do czego- jest dołączona do urządzenia, natomiast, który klawisz kiedy nacisnąć - i co z tego wyniknie- już nie. Ale mam syna dość blisko, więc pomógł, ale zanim działania przyswoję, trochę potrwa- bo jednak się mylę i to jest lekko wkurzające. SKS, niestety! ;((

   Usuń
 4. U nas znów tylko pokropiło i tak samo sucho, jak i było :-(
  Od ponad 15 lat jestem świadom, że mój telefon jest mądrzejszy ode mnie ;-) się nie przejmuj ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo- sucho jest jak było.
   A względem techniki mam wiele pokory i choć staram się nie przejmować (dziękuję za wsparcie!), to poczucie bezradności, którego czasem doświadczam, nie jest stanem lubianym przeze mnie. ;(

   Usuń
  2. Ode mnie jest mądrzejszy nie tylko telefon ale każdy inny sprzęt też...

   Usuń
  3. Ja też nietechniczna jestem! ;(

   Usuń
 5. Cześć wszystkim, jestem tak podekscytowana, że ​​mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans ze współpracownikiem i tak bardzo kocham mojego męża, ale on zdradzał mnie ze swoim współpracownikiem i tą dziewczyną, myślę, że używa czarów lub czarnej magii na moim mężu, aby mnie nienawidził i to był tak krytyczny i nie na miejscu - cały dzień i noc płaczę, aby Bóg zesłał mi pomocnika, abym przyprowadził z powrotem mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy w Internecie i trafiłem na stronę internetową, która sugerowała, że ​​dr Bogaty może pomóc szybko odzyskać byłego chłopaka. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie miłosne. 22 godziny później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni. O mój Boże! Byłem bardzo szczęśliwy, a dziś znów jestem szczęśliwy z moim mężczyzną i radośnie mieszkamy razem i dziękuję potężnemu czarodziejowi, dr. Bogu, jest tak potężny i postanowiłem podzielić się tutaj swoją historią. jeśli jesteś tutaj, a Twój Kochanek Cię odrzuca lub Twój mąż przeniósł się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się z doktorem Wealthy, aby uzyskać pomoc ... Oto jego e-mail, wealthylovespell@gmail.com
  Wykonuje również następujące zaklęcie
  Zaklęcie ciąży
  Czar miłości
  Zaklęcie powiększające penisa
  opryszczka
  Zwycięskie zaklęcie
  Jego WhatsApp +2348105150446
  Blog: wealthylovespell.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. To zaszczyt dzielić się tym cudownym świadectwem ze światem. Jestem Beth Walters z Anglii. Mój mąż rozwiódł się ze mną 4 miesiące temu i przepełniały mnie wyrzuty sumienia, ponieważ nie wiedziałam, co zrobić, aby naprawić problemy z moim mężem. Szukałem pomocy w Internecie, jak mogę uzyskać pomoc w moim małżeństwie i odkryłem świetne świadectwa o WEALTHY LOVE SPELL, który postępował ze swoimi zaklęciami. Skontaktowałem się z nim i oto doktor Bogaty powiedział mi, że przygotuje dla mnie zaklęcie, które przywróci mi męża. Byłem sceptyczny, ale nie miałem innego wyjścia, jak tylko z nim pracować. Dwa dni później mój mąż zadzwonił do mnie, że wraca do domu i od tego dnia do dziś żyjemy spokojnie. Wrócił teraz z tak wielką miłością i troską. Dziś z radością informuję was wszystkich, że ten czarodziej ma moc przywracania kochanków, a najbardziej zaskakujące jest to, że nasza miłość jest teraz bardzo silna, każdy dzień to szczęście i radość. Nie ma to jak bycie z mężczyzną, którego kochasz. Gorąco polecę dr Bogatego każdemu, kto potrzebuje jakiejkolwiek pomocy. Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z Dr Bogaty, daję Ci 100% gwarancji, że on Ci pomoże !!

  wealthylovespell@gmail.com

  Napisz do niego w Whats-app +2348105150446

  OdpowiedzUsuń