24 cze 2020

Na kiwnięcie palcem!

To sobie prezydent wycieczkę do USA zrobił. Wuj Sam paluszkiem pokiwał, to trzeba gnać!
A swoją drogą jak to jest: od pięciu lat się wstaje z kolan po to tylko, żeby teraz plackiem leżeć w Hameryce?!... 
Szczerze mówiąc, nie dociera do mnie, dlaczego PiS tak uparcie z kolan powstawał, kiedy na nie upadł i przed kim? Bo nie sądzę, by rzecz mogła dotyczyć całego narodu. W każdym razie, jeśli nawet czasem kolana mnie bolą, to z pewnością nie od klęczenia przed kimkolwiek...
Ciekawe, czy wziął ze sobą  choćby turystyczny taborecik, żeby się schylać nie musiał, jak mu krzesła znowu nie dadzą. Mało było tamtego upokorzenia? A może fotka z Trumpem warta jest każdej pozycji?!...Prezes kazał lecieć, czy samemu mu przyszło do głowy?

Tak czy owak trzeba się rozpaczliwie chwytać każdej rzuconej choćby nici, bo grunt zaczyna się palić pod nogami.
Biedny Duda- taki sponiewierany, zagubiony, wszyscy go kolanem dopychają, żeby ocalić mu prezydenturę, kupa pieniędzy na kampanię idzie- a tu furt problemy i pewności nadal nie ma! Naprawdę te narty są warte aż takich zabiegów?!...Biedny, zawiedziony Duda...P.s. Tylko, żeby mnie ktoś opacznie nie zrozumiał! Tak naprawę wcale mi go nie żal. Szczerze sobie zasłużył na obecną niechęć tak wielu obywateli. A ja, z pełnym entuzjazmem, deklaruję bezpłatną pomoc przy pakowaniu jego walizek! Oby jak najszybciej!!!

13 komentarzy:

 1. Dziwne to że kilka dni przed wyborami taka wizyta.Krąży super Mem jak pojechał z reklamówka z Biedronki, tak lizusowstwo w głowie się nie mieści.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielu komentatorów twierdzi, że to bardzo ryzykowny krok. Może mu pomóc albo zaszkodzić, w zależności od tego, czy więcej będzie jego zwolenników , którzy się zachwycą, czy więcej przeciwników, którzy się wkurzą.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. A ja mam wrażenie, że Trump wcale go tam nie chciał, bo sam ma teraz poważne kłopoty. Duda mu się wtranżolił, a nie wypadało"sojusznika" odepchnąć od drzwi.Wszystko to jest popieprzone. Kaczor jakieś głupoty plecie o latach wolności pod rządami PISu, wielka afera u Szumowskiego- tam jest ogromny przekręt z tymi respiratorami, na Podkarpaciu powódź, a rząd i prezydent kampanię sobie urządzają w wyjazdowym stylu. Napięcie przed niedzielą wzrasta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba się nie da Trumpowi wcisnąć niechcianego gościa. Może liczy na to, że uda się pADa oszkapić i w ten sposób zarobi u siebie jakieś punkty.

   Usuń
 3. Poseł Kaczyński obwieścił był na spotkaniu w Lublinie, że PAD poleciał tam walczyć o nasza wolność...no kurcze, coś przegapiłam czy o kim mowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może w międzyczasie zostaliśmy zaatakowani? Nie mam pojęcia!
   Tyle, że ja poza pisem żadnych wyraźnych wrogów Polski nie widzę!

   Usuń
 4. Zalosny pajac. Trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc... w pelni pokonanym...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To gość bez honoru i godności. Będzie się trzymał zębami i pazurami, bo gdzie będzie miał tak dobrze jak tu- same profity za kilka głupich podpisów !

   Usuń
 5. No popatrz: u Ciebie, na fotce- Duda w pelerynie z najnowszej kolekcji Christiana Paula!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam, słyszałam! Znamienity kreator mody. Sądzisz, że Pierwszej milczącej też ubiory projektuje?
   Oj, ciężko jej będzie wrócić do normalnego życia, bo Budyń to zawsze się gdzieś przyklei, ale ona?...
   A na foteliku, mimo że chyba dość wygodny, zbyt długo się nie nasiedział...

   Usuń
 6. Ludzie się ponoć dzielą na tych co siedzieli, siedzą lub będą siedzieć. Mam nadzieję, że wszystko przed nim...anka

  OdpowiedzUsuń