2 mar 2019

O CO TU .../pi, pi, pi/...CHODZI ?!

Na swoją pocztę gmailową zaglądam rzadko... Dziś zajrzałam i- normalnie mnie sieknęło! Epidemia jakaś czy co?!...

Google+ Team noreply@plus.google.com

3 lut 2019, 21:16


do ja
Otrzymujesz tego e-maila, ponieważ korzystasz z konta Google+ dla użytkowników indywidualnych (konta osobistego) lub zarządzasz stroną Google+.
W grudniu 2018 roku ogłosiliśmy naszą decyzję o wyłączeniu Google+ dla użytkowników indywidualnych ze względu na spadek popularności tej usługi oraz trudności związane z jej ciągłym udoskonalaniem w sposób zgodny z oczekiwaniami użytkowników. Zmiana nastąpi w kwietniu 2019 roku. W związku z tym chcielibyśmy podziękować, że korzystasz z Google+, i przekazać Ci ważne informacje, w tym instrukcje pobierania zdjęć i innych materiałów z tej usługi.
2 kwietnia wyłączymy Twoje konto Google+ i wszystkie utworzone przez Ciebie strony w tej usłudze. Tego dnia zaczniemy też usuwać zawartość z kont użytkowników indywidualnych w Google+. Zdjęcia i filmy z Google+ znajdujące się w Archiwum albumów i na stronach Google+ także zostaną usunięte. Możesz pobrać i zapisać te materiały, ale pamiętaj, by zrobić to do końca marca. Kopie zapasowe zdjęć i filmów w Zdjęciach Google nie zostaną usunięte.


Może ktoś mądry mnie uświadomi, co mnie właściwie jeszcze czeka: wywalą mnie z blogspota? zamkną mi pocztę gmailową?!...
Zupełnie nie wiem, o co chodzi!

Bloxa zamykają. Blogspota też?!... To gdzie ja, biedna sierota, będę teraz przyjaznych ludzi szukała?!... :(((

12 komentarzy:

 1. G+ to była dla mnie kupa od samego początku istnienia, na szczęście nigdy się w nią nie wkręciłam i od czasu do czasu tylko dodawałam jakieś linki na moim profilu g+. Nigdy też u innych nie komentowałam z konta G+ (a takie komenty z blogów też znikną). Nikt blogspota nie zamyka, problem jest jedynie dla tych, sterowali blogspotem z g+ zamiast korzystać ze starego sposobu. G+ pozostaje, ale dla firm, czyli pewnie będzie płatny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal nie wiem, czy mam z tym G+ czy g+ /ależ nas teraz te plusy prześladują!!!/coś wspólnego- chyba nie, ale muszę z synem pogadać, bo korespondencyjnie zginę! ;(

   Usuń
 2. Nie zamykają blogspota, spokojnie :-) tylko funkcję Google + (taki trochę badziew to był). Będzie dopsz!
  ♥ uściski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pocieszenie, Lenny! Ostatecznie życie samo wyjaśni... ;(

   Usuń
  2. Tez mi kamien z serca...

   Usuń
 3. Całe szczęście nic na Google+ nie mam.Chyba nie mam?A jak miałam to już nie mam!Muszę sprawdzić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nawet nie sprawdzę, bo nie wiem, jak! Co ma być, to będzie! Spróbuję tylko ocalić kilka tekstów, tak- na pamiątkę...

   Usuń
 4. Raczej nie pojawiła się plaga zamykania stron. Te mniej lubiane czasem znikają. Wiem, że w ubiegłym roku (chyba) jakieś blogi pospiesznie przenoszono z onetu (??) Może masz jakiś profil (założony dawno temu) na G+, a może oni nie wiedzą dokładnie kto ma połączonego bloga i G+ i na wszelki wypadek przesłali wiadomość. Gmail na pewno będzie istniał, blogspot także :) Czytałam niedawno, że najwięcej na nim blogów (w skali świata), dalej jest wordpress. Blox i G+ nie cieszyły się wielką popularnością.
  Ściskam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się dzieje, mnie już ciśnienie rośnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie lubię tracić kontroli nad tym, co się wokół mnie dzieje a tu jestem zupełnie bezradna! :(

   Usuń
 6. J aznam to tak, ze jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniadze, i Agorze SA chyba tez ;)

  OdpowiedzUsuń