10 sty 2020

... to ja zadzwonię do Banasia!

Buractwo w kraju tak się rozrasta, że dziw bierze a ogólna sytuacja ani drgnie- ma się wrażenie, że im gorzej, tym lepiej. Aż chce się powiedzieć: "... to ja zadzwonię do Banasia!", bo wygląda na to, że jedynie on z burdelem umiał sobie poradzić. ;(
Naszych współziomów dopadła całkowita amnezja i wszystko jest cacy, tymczasem afera przykrywa aferę, którą wcześniej inna afera... i tak dalej, i tak dalej -trwa to już ponad cztery lata! I nic!!!
To może dla przypomnienia:
 Z pewnością nie wrzucę tego mema do kosza, bo pamięć od czasu do czasu trzeba odświeżyć, szczególnie przed wyborami prezydenckimi, jako, że:
A skoro wiadomo, że:

... to wszystko układa się w logiczną całość, nieprawdaż?!... ;(

14 komentarzy:

 1. Piękny ten brudas. Dobrze, że duch w narodzie nie ginie, choć oslabl bardzo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypuszczam, że na wiosnę nadejdzie wzmożenie, toteż i pałac prezydencki mocno się przewietrzy! I wszystkie brudy będą czyszczone! ;)

   Usuń
 2. Tylko niestety, trochę więcej jest tych, którzy twierdzą, że " może oni i kradną, ale się z nami przynajmniej dzielą"! Takie kuriozum! O!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eee! Pesymizm?... za wcześnie! Dopiero siły zbieramy. Zobaczysz, jak będzie furczało!;))

   Usuń
 3. Poziom afer i absurdów jest tak wielki, że czuję się momentami przeciążona i przestaję czytać jakiekolwiek gazety i oglądać wiadomości (nie mylić z Wiadomości). Może o to chodzi? Żeby nas zamęczyć i sprawić, byśmy zostawili ich w świętym spokoju...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że chwile odpoczynku wszystkim mam bardzo się przydają i trzeba z nich korzystać- choćby po to, by nabrać siły przed majem! ;)
   P.s. Przepraszam @Zaczytana, że nie zostawiam komentarzy na Twoim blogu, ale fantastyka nie jest moją ulubioną lekturą. ;(

   Usuń
 4. Do amnezji dodałabym jeszcze epidemię krótkowzroczności. Może niektórzy obudzą się jak wiosna zacznie głośno pukać do drzwi?
  Pozdrawiam serdecznie. Z nadzieją :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały czas na to liczę a nadzieję pielęgnuję z dużą troskliwością, żeby przypadkiem nie zanikła! Będzie dobrze, musi być! :)
   Serdeczności :))

   Usuń
 5. Dobrze ze w Tobie tyle optymizmu bo ja go tyle nie mam. Sporo osób zapomniało matematyki i zasad ekonomii. Nie pogadasz bo zaraz człowiek ma wyrzucone " a co oni zrobili "Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzisz, Uleńko, nadzieję i optymizm trzeba w sobie podtrzymywać, bo bez nich przerżniemy na pewno . A jest przecież o co zabiegać i walczyć!
  Pozdrawiam.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Może ilość i jakość afer spowodowała spowszednienie i teraz to już nie wiem co musi się wydarzyć...a memy świetne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to tylko jedne z wielu. Pomniejszych nie przytaczają, bo miejsca by zabrakło!
   Mem z Banasiem uzyskany dzięki uprzejmości internetowej koleżanki, bo wyłuskany z fejsbuka a tam nie mam dostępu.

   Usuń
 8. Memy świetne, dobrze zobaczyć humor w narodzie. Ale ogólnie... to ręce opadają i uszy więdną...
  Mimo to orkiestra gra dalej, może nie pójdziemy na dno jak Titanic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie pójdziemy! :) Za dużo nas! Tak jak śpiewał Niemen: Bo ludzi dobrej woli jest więcej! I jest, Aniu, jest coraz więcej! :)

   Usuń