23 wrz 2019

..... ...... łba nie urwie!


Proste a prawdziwe. 
I, o dziwo, działa!!!
Czy rozliczono kogokolwiek ?- skąd! Zawsze są tylko WYJAŚNIANE  WĄTPLIWOŚCI i to na tyle długo, by pojawiła się kolejna afera a w związku z tym poprzednia przestała być aktualna, przestała budzić zainteresowanie- a jest tego na kopy!

Ktoś coś wie na temat dwóch wież? A na temat grupy hejterskiej? A może wykorzystywania samolotów do prywatnych celów? A może w hurtowych ilościach rozbijanych służbowych vip-owskich aut?... A obecne namaszczenie do NIK-u  człowieka, który- być może- ma jakieś mafijne kontakty?... I tak można długo, długo!!
Wszelkie wątpliwości są  oczywiście wyjaśniane  a osoby, które mogłyby uchylić rąbka tajemnicy skrzętnie ukrywane przed opinią publiczną /vide: Falenta/.

A życie toczy się dalej, kampania wyborcza trwa w najlepsze a słupki sondażowe o ile nawet nie rosną, to w każdym razie nie spadają!
Wesoły nam dziś dzień nastał!...;(

16 komentarzy:

 1. Oj, jaki wesoły ;( To prawda, jedna afera przykrywa drugą ale wszyscy są "kryształowo czyści". Ten "kryształ" powtarza sie w kółko na okrągło. Każdy jest "kryształowy", ciekawe jakie słowo modne stanie się jako następne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda- same kryształy!! A do każdego coś się przykleja. Takiego pecha maj ą czy co?!...

   Usuń
 2. Własnie oglądałam dyskusję w mediach na ten temat, panowie z PiSu tylko się uśmiechają, jakby chcieli powiedzieć - No i co nam zrobicie? No nic, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie trwa wiecznie, Jotko! Kiedyś im te uśmiechy z twarzy poznikają... Wierzę w to niezachwianie, bo gdybym straciła tę wiarę, to przestałabym wierzyć, że Polska może być jeszcze normalnym krajem.

   Usuń
 3. To prawda.Przycichła afera Amber Gold, pani Wasserman odsunięta, wypadek p.B.S z broszką to już chyba 100 biegłych analizowało i w końcu trafili na takich co chcieli i biedak chłopaczyna winny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewniam Cię, że gdyby PiS znalazło jakieś poważne zarzuty przeciwko PO w sprawie Amber Gold, to trąbiłoby o tym dzień i noc bez przerwy.

   Usuń
 4. No nie urwie. Tez cos tam zalapalam dziennikowo. Za to maja na celowniku Sok Z Buraka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że tej platformie nie dadzą rady zaszkodzić.

   Usuń
 5. Tak się pocieszam, że może sondaże, z różnych powodów, niekoniecznie odzwierciedlają rzeczywistość...
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobała mi się taka notka podpisana FanTomas Szary: "Niech PiS wygrywa w sondażach a MY w wyborach. Chyba fair, nie !?"
  Ja jestem za tym!
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę , że Frasyniuk to dziś dobrze na Twitterze podsumował . Azalia17

  OdpowiedzUsuń
 8. Frasyniuk zazwyczaj trafia w punkt. Mówi to, co myśli, nie oglądając się na poprawność polityczną.

  OdpowiedzUsuń
 9. Matyldo, zajrzyj przy okazji na blog Daniela Passenta na ostatni jego wpis. A potem na komentarz jednego z dyskutantow o nicku ADAM 100. Rece i portki opadaja, ze przy takich rzadzacych, maja oni ciagle 40% poparcia. Teresa

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzisz Tereniu, osoby które chcą widzieć- widzą to, co jest. Te, które widzieć nie chcą, nie zobaczą, choćbyś im przed same oczy podstawiła czarno na białym.
  Mnie bardziej niepokoją ale i niosą nadzieję ci wszyscy dotąd niezdecydowani, bo jest ich bardzo dużo i od ich wyborczych decyzji- pójść, nie pójść, zagłosować tak czy inaczej- zależy w dużej mierze los kraju. Cały czas mam przekonanie, że sondaże nie w pełni odzwierciedlają stan faktyczny i że wyborcy więcej widzą, niż chcą o tym mówić.

  OdpowiedzUsuń
 11. A ostatnia afera z sekshotelem i oszustwami podatkowymi, a dzisiejsze wybranie koleżanki marty kaczyńskiej na prawie prezesa niku i głosowanie do skutku aż się wynik rządzicielom spodoba? Specjalnie piszę małymi literami. Matyldo, już słów brakuje, czy naprawdę ludzie są ślepi? i jeszcze faszyści wejdą bo moją lepszy wynik niż psl...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, Aniu. Gdyby spisać wszystkie świństwa i przekręty partii miłościwie nam panującej, to wołowej skóry by zabrakło! Ale znasz przecież przysłowie: Dopóty dzban wodę nosi... Teraz też tak będzie. Wierzę, że jeszcze przed wyborami.

   Usuń