4 paź 2016

No, trudno!

Dla pamięci chciałam dodać dwa demoty. Tekst Owsiaka jest niemal nieczytelny, może z lupą... Chciałam zrezygnować, bo uznałam, że to nie ma sensu, ale nie umiałam skasować. Trudno, niech oba idą!

Co prawda tekstu Owsiaka nie przesłałam, ale nadal nie wiem, jak to zrobiłam i dlaczego nie mogę anulować wybranych zdjęć.
Blox jest bałaganiarski, ale zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze!;((

19 komentarzy:

 1. możesz anulować, wystarczy otworzyć edytor, zaznaczyć fotkę i kliknąć "usuń"... inna sprawa, że fotka dalej będzie na Twoim koncie Google /stamtąd trzeba by ją kasować osobno/, ale z bloga zniknie...
  p.jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. p.s. poza tym same foty możesz powiększać, lub zmniejszać... opcje pokazują się po tym samym zaznaczeniu, a wynik po wybraniu, zanim zaktualizujesz można zobaczyć na podglądzie...

   Usuń
  2. Dzięki, dzięki. Z dużym trudem i jednak pomocą osób trzecich skorzystałam z Twoich wskazówek. Efekty - w następnej notce. Po.ba.s :)))

   Usuń
 2. To jest ten protest przeciw ustawie antyaborcyjnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest protest w sprawie pomysłu zaostrzenia przepisów ustawy, czyli całkowitego zakazania aborcji. W każdej sytuacji.

   Usuń
  2. to nie jest tak dokładnie... z haseł i rozmów z ludźmi wyszło mi, że przynajmniej po części chodzi o sprzeciw przeciwko obecnej ustawie i traktowaniu kobiet w ogólności...

   Usuń
  3. Odpowiedziała Ci Ilenka, więc chyba już nic nie będę dodawała.

   Usuń
  4. @PKanalia:
   Mam wrażenie, że do bardzo wielu osób dotarło, że dotychczasowy kompromis aborcyjny wcale taki idealny nie jest i że spokojnie można skrzywdzić kobietę, powołując się na klauzulę sumienia i nie ponieść z tego tytułu większych konsekwencji. Obudzono w kobietach gniew i nie da się go tak łatwo okiełznać.

   Usuń
  5. @ ilenka50:
   Dziękuję Ci, Ilenko! :)

   Usuń
  6. @BBM...
   tzw. "klauzula sumienia" jest akurat nielegalna, także wobec istniejącego prawa...
   no właśnie... z prawem zwykle są dwa problemy... samo prawo i praktyka prawa...
   ...
   uwielbiam kobiecy gniew, ten chaos, który jest z nim związany... bo chaos, w przeciwieństwie do porządku, jest twórczy...

   Usuń
  7. Już chciałam zaprotestować, że pisowskiego chaosu za twórczy nie uważam, ale doczytałam, że chodzi o chaos wywołany kobiecym gniewem i tu mi już protestować nie wypadało! ;)

   Usuń
 3. Jesienna:
  Dlatego boję się opuszczać Blox. Przyzwyczaiłam się już do niego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, bo jeszcze nadal z Bloxa nie zrezygnowałam. Jest stosunkowo prosty, ale irytujące są te uciekania tekstu, komentarzy. Nie ma komu tego poprawić. Nie wiem, dlaczego...

   Usuń
 4. Tak, czy inaczej, miły to widok, gdy Polacy się zjednoczyli. Oby tak dalej, a Jarosław już dziś może prosić Rydzyka, żeby mu załatwił azyl u sponsora z Urugwaju, Don Kobylańskiego :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały czas sobie powtarzam, że to zjednoczenie będzie postępowało. Cudnie jest patrzeć na ludzi będących razem, rozumiejących się nawzajem.
   A prezes? Putinowi cały czas idzie na rękę, to może niech u niego azylu szuka?... Bliżej i taniej chyba... ;)

   Usuń
 5. W skandalicznej wypowiedzi Waszczykowskiego jedna rzecz była trochę prawdziwa . Ten protest był nie tylko przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego. On był przeciwko rządowi. I dobrze! I bardzo dobrze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam. Ten rząd powinien zniknąć jak najszybciej!!

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Po prostu super!
   Patrzyłam teraz chwilę na debatę w Parlamencie Europejskim. Tam się nie da tak łatwo forsować własnych dyrdymałów. Było wiele wspierających kobiety wypowiedzi.
   A podobno projekt został wycofany- ewidentnie wystraszyli się rozjuszonych kobiet!

   Usuń