26 maj 2018

Super Matki


Podobno cała Wiejska jest zamknięta i dostęp do sejmu odcięty całkowicie.
Im większe represje i szykany, tym większy bunt i opór. Naprawdę nie dochodzi do tych skamieniałych serc i zamulonych propagandą głów, że z Matkami trudno będzie wygrać?? Że one już wygrały??!

Życzę SUPERMATKOM protestującym w sejmie, by spełniły się ich marzenia, by ich dzieci, dorosłe dzieci, miały wreszcie zabezpieczoną przyszłość i może skromną ale godną egzystencję i możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Dziękuję Wam Matki za to, co robicie dla swoich dzieci, dziękuję za to, co robicie dla nas wszystkich! Jesteście bardzo dzielne, twarde, wspaniałe! Wszystkiego najlepszego!! :)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziś protest zawieszono. Szykany były tak dotkliwe, że rodzice zaczęli obawiać się o zdrowie swoich dzieci. Ale wyszli z podniesionymi głowami a warszawiacy powitali ich przepięknie. Było dużo ludzi i mnóstwo wzruszeń. I wszystko to na pewno nie zostanie zapomniane!
   Pozdrawiam Cię , Skarlet! :)

   Usuń
 2. Ja także dołączam się do życzeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak One pieknie sie zachowaly, z jaka klasa. A Ich Dizeci, dorosle juz przeciez a takie wzruszajace w tej nierownej walce z bezdusznymi urzednikami panstwowymi. I ta szarancza, ktora obsiadla Polske jak robactwo jakies zyje z podatkow tych dzielnych ludzi. O Kuchcinskim i jego pryncypale nie bede pisac, bo musialabym uzyc brzydkich wyrazow, a tego w internecie robic nie wolno. A szkoda... Teresa
  PS. Mysle, ze jednal to Oni wygrali ten spor, bo po 1/ spoleczenstwo (przynajmniej, to ktore sie wahalo)zobaczylo kto Polska rzadzi, 2/ uswiadomilo nam, jak ciezkie zycie maja wszyscy, ktorych dotknelo tak ogromne nieszczescie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, czy oglądałaś relację z powitania.To było niesamowite. I mam nadzieję, że te kwiaty i mnóstwo gorących słów od mieszkańców stolicy choć w części zrekompensowały koszmar sejmowego korytarza, na którym koczowali tak nieprawdopodobnie długo!
  Zdecydowanie ich protest był wartościową lekcją dla WSZYSTKICH Polaków. I to oni zwyciężyli,oni mieli siłę i godność- i utrzymali ją do końca.

  OdpowiedzUsuń