26 lis 2016

Namotałam!

Chyba już tak mam, że najpierw coś palnę a potem odszczekuję i świecę oczami. Bo nie pierwszy raz mi się zdarzyło! ;(

Wracam do plebiscytu na Podróżnika Roku. Oba adresy są prawidłowe, natomiast nie mogłam ich otworzyć, bo moja przeglądarka /Firefox/ ich nie wychwytuje. Czyli wystarczy poszukać głosowania na K.Starnawskiego poprzez inną wyszukiwarkę.
Natomiast klikanie na zdjęcie, czy też obok, to już kompletnie mój wymysł, niczym nie uzasadniony. Po prostu nie zjechałam do końca strony, gdzie była pełna lista z kółeczkami przy nazwiskach- właśnie do klikania  na swojego kandydata.

No, głupio mi, że tak ujawniłam własną ignorancję, ale bardziej byłoby mi głupio, gdybym błędu nie poprawiła. ;(
Człowiek- istota omylna, a na starość - podwójnie omylna, więc ostatecznie nie jest tak źle!  Jakby ktoś bardzo miał pretensję, że wprowadziłam w błąd, to sorry! ;)))

Kochani MŁODZI!! Facebookowcy!
Propagujcie naszego! I wcale nie dlatego, że Polak, patriotyzm i te rzeczy! On po prostu na to zasługuje, jest wart tego, żeby go wspierać!
No to do roboty! Szukać strony, klikać jeden raz każdego dnia aż do 16.grudnia /chyba, o ile znowu czegoś nie pomyliłam! ;)))/. 
A w ogóle, to niech to będzie fajna sportowa walka! Niech wygra najlepszy! :)

7 komentarzy:

 1. jesienna:
  Nic się nie stało. Nie przejmuj się. Ja jestem taka kumata, że nie zauważyłam żadnej omyłki. Gdybyś nie napisała, że popełniłaś błąd, to nic bym nie spostrzegła. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przejmowałam się przy pierwszych wpadkach, teraz przywykłam. ;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zagłosowałam zaraz po tym jak podałaś linki. Bez problemu otworzył się pierwszy. I wydaje mi się, że musiałam kliknąć na zdjęcie, żeby otworzył się cały artykuł i żeby móc zjechać na dół. Zaraz biegnę zagłosować ponownie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodałam na swojej stronie na Facebook'u post z linkiem do głosowania i przy okazji odkryłam, że na stronie "Armada Expedition" jest konkurs na memy z linkiem do głosowania i jest utworzone "wydarzenie" związane z głosowaniem, a więc facebook'owicze mogą je udostępniać (zrobiło to już 5700 osób) i zapraszać swoich znajomych jednym kliknięciem :)
  https://www.facebook.com/events/1362963143738286/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś wielka!! Wspaniała akcja!
   Teraz tylko cierpliwie klikać każdego dnia! Dzięki! :))

   Usuń
 5. Przydadzą mu się kliknięcia. Jeśli dobrze patrzę, jest na drugim miejscu, ale różnica jest spora! :( No, chyba że nasi się zmobilizują...;)

  OdpowiedzUsuń