19 wrz 2018

Poranna prasówka

Zazwyczaj rano przy pierwszej porannej kawie przeglądam nowości blogowe.
Z żalem stwierdzam, że choć jest całkiem sporo blogów, które odwiedzam, to częstotliwość ukazywania się nowych tekstów pozostawia wiele do życzenia. W zasadzie nie powinnam się uskarżać, bo należę do tej samej grupy, która pisze i publikuje coś od czasu do czasu, ale to chyba norma, że chętniej się czyta cudze teksty niż pisze własne.
Dziś chciałabym zareklamować blog, na który jakiś czas temu trafiłam przypadkiem /choć podobno nie ma przypadków!/. Od razu zastrzegam, że interesujących blogów- na różnych platformach- jest dużo, dużo więcej, natomiast ten jest o tyle fenomenem, że posty ukazują się codziennie i są komentarzem do bieżących wydarzeń.
 
https://valconetti.wordpress.com/ 

--------------------------------------------------------
Gra przedwyborcza jest brutalna i bazuje na permanentnym oszkapieniu "suwerena", co jak dotąd się udaje, bo notowania PiSu cały czas utrzymują się na wysokim poziomie. No cóż, rozczarowanie będzie bardzo gorzkie...
 ...bo przecież nigdy i nigdzie nie ma nic za darmo a na kłamstwach i oszustwach daleko się nie zajedzie.

6 komentarzy:

 1. Sama znam osoby piszące na swoich stronach codziennie, ale to chyba mniejszość? Czy na stronie zblogowani.pl udało Ci się znaleźć coś interesującego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, żeby odpowiedzieć- tak,trzeba trochę pobyć, sprawdzić, jak się u tego kogoś czuję. Zaglądam tam, nawet przymierzyłam się do kilku blogów, ale rezygnowałam. Niemniej adres uważam za bardzo przydatny! :)

   Usuń
 2. Mam wrażenie, że na "codzienne" notki, to już ani sił, ani czasu ;-)
  Z drugiej strony - blogi dziewiarskie wymagają czasu, bo i dzianina wymaga czasu. Najbardziej żałuję, że ludziska się na instagram wynieśli...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są ludzie,którzy lubią pisać, mają o czym i robią to ciekawie. Ale mało ich.
   Instagram to zdjęcia,tak?

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Zdaje mi się, że to jakiś dziennikarz, ale nie dociekałam, kto zacz. Codziennie zaglądam i czytam. Cieszę się, że Tobie też ten blog pasuje.

   Usuń