15 paź 2017

Bilet w jedną stronę

Na pisowską odzywkę w stronę strajkujących lekarzy rezydentów: -Niech jadą!- natychmiast pojawiła się riposta:


Ja ze swej strony dokooptowałabym prezesa, prezydenta i jeszcze kilku innych członków tej szkodliwej partii + partii sympatyzujących, przy czym proponowałabym bilet w jedną stronę a kierunek- na głęboki Wschód, jako że wyraźnie w tamtą stronę chcą nas wszystkich wykierować. 
Chcą? Bardzo proszę, sami niech jadą!
I nigdy już nie wracają !!

10 komentarzy:

 1. Lekarze maja jechac, wyjechac? Za granice np?
  No pieknie, pieknie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ilu już wyjechało! Lekarzy, pielęgniarek...Wszędzie są mile widziani, bo dobrze wykształceni, obowiązkowi... a u nas się ich nie docenia!:(((

   Usuń
  2. Tak samo wiec, jak i u nas. Nasi wyjezdzaja priorytetowo do krajów skandynawskich. A do nas przyjezdza Arabia i Europa Wschodnia. Taka wedrówka ludów, a wszystko przez pieniadze. Bo nasi na pólnocy zarobia wiecej, a przyjezdnym mozna mniej zaplacic.

   Usuń
 2. Jeśli nie wyjedzie Kaczyński, to niczego to nie zmieni. Karierowiczów w Polsce nie brakuje, którzy mogą zastąpić to towarzystwo, a umówmy się, że w odróżnieniu od lekarzy, tych zastąpić da się w pięć minut.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaczyńskiego to może kiedyś Los wywiezie a młode wilczki tylko czekają na zmiany w wodzowskich sympatiach. To wszystko prawda, tylko niektóre gęby budzą już tak złe uczucia, że chciałoby się ich skutecznie pozbyć.

   Usuń
 3. czy to prawda, że kroi się rządowa ustawa o zakazie posiadania, sprzedaży i produkcji taczek?... w sumie, to im się nie dziwię... to się nazywa myślenie perspektywiczne...
  p.jzns :)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spory zapas stał parę miesięcy temu pod sejmem. Myślisz, że już wykorzystane?...;)
   Po.ba.s.

   Usuń
 4. Niech jadą wszyscy ci, których wymieniłaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I 500+ polityków-nieudaczników więcej!! Niech jadą!!!

   Usuń
  2. Ano , niech jadą.... ..ci i paru innych .azalia

   Usuń