14 sty 2017

Wspierać inicjatywy społeczne

Na blogu Wolanda http://retrospekcjewolanda.blox.pl/html  
obejrzałam  film, będący wynikiem pewnej młodzieżowej inicjatywy. Mam nadzieję, że uda mi się go wstawić. Jeśli nie, podam link i można go będzie obejrzeć na YOU TUBE. Zachęcam do obejrzenia z kilku powodów:
1) Film jest amatorski a niewiele odbiega poziomem od filmów tworzonych przez profesjonalistów.
2) Film promuje miasto, o którym być może wielu z nas nie słyszało.
3) W filmie biorą udział dzieci/ młodzież, która z zasady nie bardzo wierzy w siebie i woli chować się po kątach i raczej nie brać udziału we wspólnych przedsięwzięciach.
4) Wsparcie filmu, poprzez jego obejrzenie i ewentualny komentarz, doda tym młodym skrzydeł i być może- a nawet wielce prawdopodobne-  zaowocuje następną inicjatywą.
ŻYCZĘ MIŁEGO OGLĄDANIA ! :)
*
I króciutka wstawka prywatna: mój syn w liceum też wraz z koleżankami i kolegami brał udział w kręceniu amatorskiego filmu- cudowna pamiątka rodzinna! ;)
 <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3OmLLoSJtIs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

6 komentarzy:

 1. Psiniec! Znowu coś poplątałam, ale link powinien otwierać. A jeśli nie, szukajcie na blogu Wolanda.;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pomyłka z ostatnim akapitem polega na tym, że kod HTML należy wpisać w edytorze nie pod tą zakładką na wierzchu, w karcie, gdzie się pisze lub wkleja bezpośrednio tekst, ale pod tą pod spodem, w karcie podpisanej właśnie jako "html"...
   p.jzns :)...

   Usuń
  2. Dzięki. Posprawdzam. Przecież kiedyś już coś wstawiałam i jakoś poszło... Zresztą- ćwiczenia czynią mistrza! ;)) Po.ba.s.

   Usuń
 2. DOBRYMI CHĘCIAMI PIEKŁO JEST WYBRUKOWANE! ;((

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=3OmLLoSJtIs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że ten sam! https://www.youtube.com/watch?v=3OmLLoSJtIs
   Widzisz, nawet adres udało mi się skopiować nie taki! ;((

   Usuń