13 gru 2018

POSTANOWIŁAM POWIELIĆ.

 Przykro mi, że tekst może być mało czytelny /mała czcionka/, ale postanowiłam powielić ze swojego drugiego bloga. Zadziałało pewnie trochę moje wygodnictwo a jednocześnie szacunek dla upływającego czasu. Informacja wydała mi się na tyle ważna, iż uznałam, że nie tylko warto ale i trzeba. 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających tu celowo lub przez przypadek! ;))

 
TheMuBa czyli moja prywatna bezpłatna reklama
 
Przepraszam, że dopiero teraz, ale właściwie niemal do końca nie wiedziałam, czy coś z tego wyjdzie- zresztą nadal na 100% pewna nie jestem, choć mam już bilet.
Informację, że istnieje coś takiego jak internetowy blok kulturowy, dostałam od Ikroopki. Dziękuję, Ikroopko! Monodram Jandy "Ucho, gardło, nóż" grany był w teatrze od dłuższego czasu i bardzo chciałam go zobaczyć, ale - jak to w życiu- nie zawsze się ma to, co się chce, toteż gdy się dowiedziałam, że można będzie obejrzeć ten spektakl w internecie, bardzo pilnowałam terminu. Ostatecznie przy pomocy syna wczoraj bilet został zakupiony /uczciwie się przyznaję, że to syn kupił bilet, bo ja do wszelkich operacji internetowych nadal, niestety, podchodzę jak pies do jeża, choć wydaje mi się, że już powinnam dawać  sobie radę!;(/.
Żeby nie przedłużać: monodram jutro o 19.30. WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH! Bilet- 25 zł, przy czym jeśli obejrzy 3-osobowa rodzina, to koszt robi się bardzo niewielki. Kojarzy mi się to z symbolicznie opłacanym wcześniejszym teatrem TV, choć zakres dużo szerszy- zresztą można sprawdzić samemu:
https://themuba.com/repertuar#/
Nie wiem, czy moja reklama będzie skuteczna, w każdym razie jeśli uda mi się zachęcić choć jedną osobę- będę szczęśliwa! Ja obejrzę na pewno- o ile nagle nie wyłączą prądu, nie nawali komputer, nie przejdzie trąba powietrzna lub nie zdarzy się jakaś inna kompletnie niewyobrażalna przeszkoda. A o swoich wrażeniach- później.

10 komentarzy:

 1. Dziękuję za link, bo to bardzo ciekawa sprawa jest taki teatr live :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro przetestuję. Do tej pory nie korzystałam, więc dla mnie to nowość. :)

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe. Nie wiedziałam. Czekam na wrażenia.
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja ogladałam pierwszy spektakl, wszystko wyjdzie, na pewno:)
  Na Jande też czekam, nie wiem tylko, czy oglądnę w czasie rzeczywistym, czy juz powtórke.
  Podzielimy się wrażeniami:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O ! Jak fajnie . Też tak chcę . azalia

  OdpowiedzUsuń